Vi bruger cookies på Eickemeyer.dk. Cookies bruges ikke til markedsføring, men udelukkende for at kunne give dig den bedste oplevelse af siden. og for at få statistikker på, hvilke af vores sider der besøges. Er det ok med dig? Ja Nej

KONTAKT Eickemeyer

 

Per Riber Rasmussen

Direktør

p.rasmussen@eickemeyer.dk

Mobil: 30 30 00 14

Sofie Ahn

Konsulent Jylland & Fyn

s.ahn@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 78 19

Camilla Ekstrand

Konsulent Sjælland

c.ekstrand@eickemeyer.dk

Mobil: 44 12 61 51

Josephine Skov Buch

Intern salgsassistent

j.buch@eickemeyer.dk

Tlf.: 70 20 50 19

Stine Fisker

Intern salgsassistent

s.fisker@eickemeyer.dk

Tlf.: 70 20 50 19

Kristina Sand

Kursusansvarlig

k.sand@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 01 17

Tanya Dick

Marketing manager

t.dick@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 81 50

Jens Sjöberg

IT og webshop

j.sjoeberg@eickemeyer.dk

Tlf: 70 20 50 19 


Helle Hviid

Bogholder

bogholder@eickemeyer.dk


Tlf: 70 20 50 19 


John Schmidt

Medicotekniker

j.schmidt@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 34 14

Henrik Bentsen

Medicotekniker

h.bentsen@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 81 35


Peter Dam

Medicotekniker

p.dam@eickemeyer.dk

Mobil: 24 42 50 19

Tina Nielsen

Lageransvarlig

t.nielsen@eickemeyer.dk

Tlf.: 70 20 50 19 

Martin Iwers

Lagermedarbejder

m.iwers@eickemeyer.dk

Tlf.: 70 20 50 19 

Eickemeyer Medicinteknik for dyrlæger ApS

Adresse:
Solbakken 26, Hammelev, 6500 Vojens

CVR. Nr. .: 30 91 68 08

Telefon: 70 20 50 19

Mail: info@eickemeyer.dk

Kontoret er åbent:
Mandag - torsdag klokken 8.00-16.00
Fredag ​​klokken 8.00-15.00

Uden for dette tidsrum er du altid velkommen til at indtale en besked på vores telefonsvarer eller sende en mail, så vil vi vende tilbage den følgende arbejdsdag.