Vi bruger cookies på Eickemeyer.dk. Cookies bruges ikke til markedsføring, men udelukkende for at kunne give dig den bedste oplevelse af siden. og for at få statistikker på, hvilke af vores sider der besøges. Er det ok med dig? Ja Nej

KONTAKT Eickemeyer

Kontakt







Per Riber Rasmussen

Direktør

p.rasmussen@eickemeyer.dk

Mobil: 30 30 00 14

Sofie Ahn


Konsulent Jylland

s.ahn@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 78 19

Kristina Sand


Kursusansvarlig

k.sand@eickemeyer.dk

Telefon: 81 40 01 17

Tanya Dick

 

Marketing manager

t.dick@eickemeyer.dk
Telefon: 81 40 81 50

Inge-Karin Hommelhoff

Marketingkoordinator

i.hommelhoff@eickemeyer.dk

Telefon: 70 20 50 19

Jens Sjöberg

 

Logistikmedarbejder

j.sjoeberg@eickemeyer.dk

Telefon: 70 20 50 19 

Henrik Bentsen

Medicotekniker

teknikerhenrik.eickemeyer@gmail.com

mobil: 81 40 81 35

 

Peter Dam

Medicotekniker

teknikerpeter.eickemeyer@gmail.com

mobil: 24 42 50 19

 

John Schmidt

Medicoekniker

teknikerjohn.eickemeyer@gmail.com

mobil: 81 40 34 14

Tina Nielsen

Lageransvarlig 

t.nielsen@eickemeyer.dk

 

Helle Hviid

Bogholder

bogholder@eickemeyer.dk

 

 

Eickemeyer Medicinteknik for dyrlæger ApS

Adresse:
Solbakken 26, Hammelev, 6500 Vojens

CVR-nr.: 30 91 68 08

Telefon: 70 20 50 19

Kontoret er åbent:
Mandag - torsdag
fra 8.00-16.00
Fredag
fra 8.00-15.00

Uden for dette tidsrum er du altid velkommen til at indtale en besked på vores telefonsvarer eller udfylde ovenstående formular, så vil vi vende tilbage den følgende arbejdsdag.