Vi bruger cookies på Eickemeyer.dk. Cookies bruges ikke til markedsføring, men udelukkende for at kunne give dig den bedste oplevelse af siden. og for at få statistikker på, hvilke af vores sider der besøges. Er det ok med dig? Ja Nej

KONTAKT Eickemeyer

 

Per Riber Rasmussen

Direktør

p.rasmussen@eickemeyer.dk

Mobil: 30 30 00 14

Sofie Ahn

Konsulent Jylland

s.ahn@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 78 19

Josephine Skov Buch

Intern salgsassistent

j.buch@eickemeyer.dk

Tlf: 70 20 50 19

Stine Fisker

Intern salgsassistent

s.fisker@eickemeyer.dk

Tlf: 70 20 50 19

Tanya Dick

Marketing manager

t.dick@eickemeyer.dk
Mobil: 81 40 81 50

Kristina Sand

Kursusansvarlig

k.sand@eickemeyer.dk

Mobil: 81 40 01 17

Jens Sjöberg

IT og webshop

j.sjoeberg@eickemeyer.dk

Tlf: 70 20 50 19 

Tina Nielsen

Lageransvarlig 

t.nielsen@eickemeyer.dk

Martin Iwers

Lagermedarbejder

m.iwers@eickemeyer.dk

Henrik Bentsen

Medicotekniker

h.bentsen@eickemeyer.dk

mobil: 81 40 81 35


Peter Dam

Medicotekniker

p.dam@eickemeyer.dk

mobil: 24 42 50 19

 

John Schmidt

Medicotekniker

j.schmidt@eickemeyer.dk

mobil: 81 40 34 14

 

Helle Hviid

Bogholder

bogholder@eickemeyer.dk

Eickemeyer Medicinteknik for dyrlæger ApS

Adresse:
Solbakken 26, Hammelev, 6500 Vojens

CVR. Nr. .: 30 91 68 08

Telefon: 70 20 50 19

Mail: info@eickemeyer.dk

Kontoret er åbent:
Mandag - torsdag klokken 8.00-16.00
Fredag ​​klokken 8.00-15.00

Uden for dette tidsrum er du altid velkommen til at indtale en besked på vores telefonsvarer eller sende en mail, så vil vi vende tilbage den følgende arbejdsdag.